O Resistance

Z pohledu příběhu Ingressu věří Resistance v sílu svobodného myšlení, bojuje za to, aby kontrolu nad vlastním rozvojem mělo především samo lidstvo a odmítá proto vliv Shapers a jejich nejasné cíle.

Komunita Resistance spojuje lidi, pro které jsou hodnoty svobodného myšlení a rozhodování zásadní i mimo Ingress. Patří mezi nás hráčky a hráči všech věkových kategorií a mnoha profesních skupin, pro které je Ingress odreagováním od běžného pracovního a rodinného života, způsobem, jak poznat nové lidi a nová místa, a hlavně zábavou.

Mezi hlavní hodnoty naší komunity patří důraz na zábavu, fér chování, respektování svých spoluhráčů i protihráčů, zdravý rozum a pevný žebříček hodnot. Spojuje nás to, že ať už je pro nás Ingress jen hrou, nebo bojem za osud lidstva, je hra/boj pouze prostředkem, ne cílem.

Proč vstoupit do komunity

Ingress je sociální hra - pro dosažení složitějších cílů, jako je stavba velkých polí, příprava farem (skupiny portálů na vyšším levelu), ale i při běžném hraní zvýhodňuje ty, kdo jsou schopni se domluvit s ostatními hráči a spolupracovat. Proto se hráči Ingressu již od začátku organizují do komunit, ve většině případů postavených na sociální síti Google+. Ta poskytuje potřebné nástroje, jako např. soukromé skupiny a integraci událostí na kalendář, a zároveň vyšší míru integrace s Ingressem (díky společnému provozovateli).

V České republice existuje v rámci Resistance jak celostátní komunita — Ingress Czech Resistance, tak i místní komunity organizující hráče v jednotlivých geografických oblastech.

Vstoupit do komunity

Komunita Ingress Czech Resistance

Naše komunita je celorepublikovou komunitou určenou pro všechny hráče hrající za stranu Resistance. Napomáhá meziměstské koordinací a poskytuje první kontakt pro hráče, kteří teprve hledají spoluhráče a komunity ve svém okolí.

Pokud chceš vstoupit do naší komunity, zaregistruj se prostřednictvím našeho portálu. Kromě registrace do naší komunity ti tento portál zprostředkuje kontakt na spoluhráče a další důležité informace.

Místní komunity

Pokud chcete uvést svou místní komunitu, napište nám na info@czech-resistance.cz.